ANLATIMLI YÜKSEK AT KUYRUĞU SAÇ MODELİ YAPMAK


Evde kolay yapılan saç modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere anlatımlı yüksek at kuyruğu saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde bu güzel yüksek at kuyruğu saç örgüsünü yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde kolay yapabileceğiniz bu modeli sevgilinizle buluşurken yapabilirsiniz.

Düğün, davet veya değişik eğlenceli etkinliklerde de bu güzel at kuyruğu saç modelini yapabilirsiniz. Hatta bu at kuyruk saç modelini spor yaparken de kullanabilirsiniz.

Çünkü sizi rahatsız etmez ve her türlü işinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Uzun saçınız varsa ve değişik saç modeli yapmak istiyorsanız bu güzel çalışmayı mutlaka uygulamalısınız.

Kuaförünüz de aynısını size yapabilir. Anlatımlı yüksek at kuyruğu saç modeli yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

anlatimli-yuksek-at-kuyrugu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6740.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*