ANLATIMLI YÜN İPTEN DUVARA KALP TABLO YAPMAK

Anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Anlatımlı yün ipten duvara kalp tablo yapmak için aşamaları takip ederek sizde aynısını yapabilirsiniz.

3 boyutlu kalp yapmak için öncelikle bir tahta ve üzerine kalp şeklini belirleyecek çivileri çakmanız yeterli olacaktır. Daha sonra yün ipi sırasıyla çivilere geçirdikten sonra, karşılıklı olarak geçirmeye başlayıp, 3 boyutlu kalp tablosu yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Resimli anlatımda ne yapmanız ve nerelerden ipleri dolamanız gerektiği ayrıntılı bir şekilde paylaşılmış. Yapmanız gereken anlatımdan yararlanarak sırasıyla işlemleri yapmak ve kalpli tablo çalışmasını bitirmek.

Biraz zahmetli gibi gözükse de bittiğinde inanın uğraştığınıza değecek bir tablo yapmış olacaksınız. Bu tür çalışmalardan küçük büyük veya daha fazla yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yun-ipten-3-boyutlu-kalp-tablo-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI YÜN İPTEN DUVARA KALP TABLO YAPMAK için yorumda bulun

    ANLATIMLI YÜN İPTEN DUVARA KALP TABLO YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI YÜN İPTEN DUVARA KALP TABLO YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.