ANLATIMLI YÜN İPTEN DUVARA KALP TABLO YAPMAK


Anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Anlatımlı yün ipten duvara kalp tablo yapmak için aşamaları takip ederek sizde aynısını yapabilirsiniz.

3 boyutlu kalp yapmak için öncelikle bir tahta ve üzerine kalp şeklini belirleyecek çivileri çakmanız yeterli olacaktır. Daha sonra yün ipi sırasıyla çivilere geçirdikten sonra, karşılıklı olarak geçirmeye başlayıp, 3 boyutlu kalp tablosu yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Resimli anlatımda ne yapmanız ve nerelerden ipleri dolamanız gerektiği ayrıntılı bir şekilde paylaşılmış. Yapmanız gereken anlatımdan yararlanarak sırasıyla işlemleri yapmak ve kalpli tablo çalışmasını bitirmek.

Biraz zahmetli gibi gözükse de bittiğinde inanın uğraştığınıza değecek bir tablo yapmış olacaksınız. Bu tür çalışmalardan küçük büyük veya daha fazla yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yun-ipten-3-boyutlu-kalp-tablo-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*