ANLATIMLI YÜN ÖRGÜ BEBEK HIRKASI YAPMAK

Yeni bebek sahiplerine veya bebek bekleyen hanımlar için paylaştığım bu yazımda anlatımlı yün örgü bebek hırkası yapmak için hem resimli örnek hem de anlatımlı video paylaştım.

Anlatılı örgü bebek hırkası yapmak için paylaştığım anlatımlı video da tüm detaylar paylaşılmış. Daha önce de bebek kategorilerinde yelek, hırka, patik yapımını anlatan birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Evde kolay yapılan örgü çalışmalarını ve bebek için yapılan örgü işlerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Bu yazıda paylaştığım gibi diğer çalışmaların da resimli anlatımları ve anlatımlı videolarını sitemizde bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapmayı öğreneceğiniz anlatımlı yün örgü bebek hırka modeli çalışmasının resimli anlatımı ile videolu anlatımlarıyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-yun-orgu-bebek-hirkasi-yapmak

 

source : pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI YÜN ÖRGÜ BEBEK HIRKASI YAPMAK için yorumda bulun

    ANLATIMLI YÜN ÖRGÜ BEBEK HIRKASI YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI YÜN ÖRGÜ BEBEK HIRKASI YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.