Araba Lastiğinden Puf Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Araba Lastiğinden Puf Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kullanmadığınız eski araba lastiklerini değerlendirin. Araba lastiğinden puf yapabilirsiniz. Evinizin bahçesinde, balkonunuzda veya köyde kullanabilirsiniz. Benzer çalışmaları sıkça paylaştığımız bu güzel projeye yakın birçok güzel anlatımı sitemizde yine bulacaksınız.

Araba lastiğinden puf minder yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma hiçte zor değil. Kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Hatta sanayi gibi atölye dükkanlarda bu güzel çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Eski lastikten puf yapmak veya lastikten puf minder yapımıyla alakalı çalışmaları ben çok seviyorum.

Hem eski lastikleri değerlendirmiş oluyoruz. Hem de puf oturak yaparak bahçede de rahat kullanışlı oturaklara sahip olmuş oluyoruz. Sizde eviniz için veya bahçeniz için yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

araba-lastiginden-puf-nasil-yapilir

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*