Araba Lastiğinden Puf Yapılışı Resimli Anlatım


Araba Lastiğinden Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Araba lastiği kullanarak evinize veya iş yerinize harika puflar yapabilirsiniz. Çok kolay bir yapımı var ve istediğiniz lastikten yapabiliyorsunuz. Resimli anlatımı uygulayarak sizde kolaylıkla puf sahibi olabilirsiniz. Evde araba lastiğinden yaptığınız pufları kullanabilir veya bahçenizde de yaptığınız bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Arabanız varsa ve lastik değişimi sonrası eski lastikleri lastikçiye bırakıyorsanız, artık bırakmayın. Onları çok güzel puf oturak veya puf minderlere dönüştürebilirsiniz. Lastik üzerine sert bir zemin koyduktan sonra kılıf dikmeniz veya diktirmeniz yeterli olacaktır. İnanın çok güzel çalışmalar ortaya çıkıyor.

Sitemizde kolay puf minder nasıl yapılır sorularına yanıt olacak çok güzel paylaşımlar yapmıştık. Onları da sitemizde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Altta da benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

araba-lastiginden-puf-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*