Arabanızın Kaportasındaki Eziklikleri Düzeltin

Kaporta eziklerini düzeltme

Arabanızla bazen fark etmediğiniz çizikler veya eziklerle baş başa kalabilirsiniz. Bazen görmeden yaptığımız vuruntular veya sürtmelerden kalan ezikler canımızı sıkabilir. Hatta bazıları çok çirkin gözükebilir ve etrafımızdakiler bizimle dalga geçebilirler. İşte bu durumla baş başa kaldığınızda ne yapmanız gerektiğini gösteren güzel bir çalışma ile birlikteyiz.

Öncelikle arabanızda vuruntu veya çizik, ezik gibi kısımları keşif etmelisiniz. Genelde bende olmadı diye düşünür ve bir suçlu ararsınız. Ama sonra düşününce bazı çiziklerin, vurukların, eziklerin umursamadığınız zamanlarda sizin yaptığınız aklınıza gelir. Genelde benim öyle oluyor.

Bunun için üzülmeyin, sanayi de çok iyi para alan ustalar var. Ama fazla para vermemek için ucuz ilaçlar, macunlar veya spreyler de var. Fakat hepsi geçici çözüm. Paranız varsa yenisini taktıracaksınız ve ilk aldığınız gün gibi olacak.

Yada altta paylaştığımız anlatımlı çalışmayı izleyerek sizde arabanızdaki çizik ve eziklerden kurtuabileceksiniz. Bunun için deha olmaya gerek yok. Sadece izleyin ve önleminizi alın. Kaporta ezikleri düzeltme ve farklı bilgileri araştırıyor olacağım. Bulunca yine birlikte olacağız arkadaşlar. Kolay gelsin.

arabadaki-cizikleri-kolayca-duzeltme

arabadaki-cizikleri-kolayca-duzeltme

 

https://www.youtube.com/watch?v=L1R7w52S9HQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Arabanızın Kaportasındaki Eziklikleri Düzeltin için yorumda bulun

    Arabanızın Kaportasındaki Eziklikleri Düzeltin için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Arabanızın Kaportasındaki Eziklikleri Düzeltin için ilk yorumu yapabilirsin.