ARKADAN TOPLAMALI TOPUZ SAÇ MODELİ YAP

arkadan-toplamali-topuz-sac-modeli-yapmak-500x415

Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bugün ki kendin yap çalışmasında arkadan toplamalı topuz saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda yer alan adımları takip ederek arkadan toplamalı topuz saçını sizde kendi saçlarınız için uygulayabilirsiniz. Evde kolay yapılan yeni saç modellerini daha önce de paylaşmıştım.

Sitemizde yer alan ” Saç Modelleri ” bölümünde birçok yeni saç modeline ulaşabilirsiniz. Birkaç gün önce 2017 saç modelleri ve yapılışını anlatan çalışmaları paylaşmıştım.

Arkadan toplamalı saç modeli yapmak için bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

arkadan-toplamali-topuz-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6737.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*