ARPA BONCUKLU OYA MODELİ YAPIMI

zit-arpa-boncuklu-oya-ornek

Arpa boncuklu oya örnekleri

Arpa boncuklu yazma oyası yapmak için paylaştığım anlatım ve modelleri seveceksiniz. Çeyizlik olarak yapıp saklayacağınız çalışmaları Türkçe videolu anlatımdan istifade ederek yapımını kolayca öğrenip yapabilirsiniz hanımlar.

Artık eskisi gibi fazla yapılmayan bu modelleri öğrenip, öğrenmek isteyenlere de eğitim verebilirsiniz. Yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Hazırlanan videolar sahipleri tarafından harika tasarlanmış.

Adım adım öğretici anlatmışlar kendilerine teşekkür ediyoruz. Çeşit çeşit oya örnekleri ile işinize yarayacak modelleri de bulabilmeniz için altta birkaç tane farklı örneği de galeri olarak sunmak istedim hanımlar.

Arpa boncuklu yazma oya modellerini öğrenmek zor değil. Yapımı biraz zor gibi gözükse de bu tür çalışmalar yapan hanımların kısa sürede yapacağını tahmin ediyorum.

arpa-boncuk-yazma-oyasi
arpa-boncuk-yazma-oyasi

Örnek resmin hemen altında öğretici videolar ve farklı modellerin olduğu galeri yer alıyor hanımlar. İçinden özellikle krem renginden bir yakınımda var. Çok istedim ama bir türlü alamadım.

Fırsat bu fırsat bende öğrenip yapacağım ve ona gösterip, aynısından bende de var diyeceğim artık. İster çeyizlik olarak yapıp saklamayı düşünün. İsterseniz de hemen kullanmalık bu güzel çalışmaları öğrenip yapın hanımlar.

Arpa boncuklu yazma oyaları

Çeşit çeşit olan yazma oyası örneklerini seveceksiniz. Bilmeyenler için altta yer alan anlatımlı videoları kesinlikle öneriyorum. Çünkü tane tane anlatmışlar ve öğretmişler. Videoların kaynağı altta yer alıyor. Tıklayarak daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Arpa boncuklu oya yapımı için videoları izleyerek sizde kısa sürede bu tür çalışmaları yapanlar arasına katılabilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*