ARPA BONCUKLU OYA MODELİ YAPIMI

Arpa boncuklu oya örnekleri

Arpa boncuklu yazma oyası yapmak için paylaştığım anlatım ve modelleri seveceksiniz. Çeyizlik olarak yapıp saklayacağınız çalışmaları Türkçe videolu anlatımdan istifade ederek yapımını kolayca öğrenip yapabilirsiniz hanımlar.

Artık eskisi gibi fazla yapılmayan bu modelleri öğrenip, öğrenmek isteyenlere de eğitim verebilirsiniz. Yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Hazırlanan videolar sahipleri tarafından harika tasarlanmış.

Adım adım öğretici anlatmışlar kendilerine teşekkür ediyoruz. Çeşit çeşit oya örnekleri ile işinize yarayacak modelleri de bulabilmeniz için altta birkaç tane farklı örneği de galeri olarak sunmak istedim hanımlar.

Arpa boncuklu yazma oya modellerini öğrenmek zor değil. Yapımı biraz zor gibi gözükse de bu tür çalışmalar yapan hanımların kısa sürede yapacağını tahmin ediyorum.

arpa-boncuk-yazma-oyasi

Örnek resmin hemen altında öğretici videolar ve farklı modellerin olduğu galeri yer alıyor hanımlar. İçinden özellikle krem renginden bir yakınımda var. Çok istedim ama bir türlü alamadım.

Fırsat bu fırsat bende öğrenip yapacağım ve ona gösterip, aynısından bende de var diyeceğim artık. İster çeyizlik olarak yapıp saklamayı düşünün. İsterseniz de hemen kullanmalık bu güzel çalışmaları öğrenip yapın hanımlar.

Arpa boncuklu yazma oyaları

Çeşit çeşit olan yazma oyası örneklerini seveceksiniz. Bilmeyenler için altta yer alan anlatımlı videoları kesinlikle öneriyorum. Çünkü tane tane anlatmışlar ve öğretmişler. Videoların kaynağı altta yer alıyor. Tıklayarak daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Arpa boncuklu oya yapımı için videoları izleyerek sizde kısa sürede bu tür çalışmaları yapanlar arasına katılabilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ARPA BONCUKLU OYA MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    ARPA BONCUKLU OYA MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ARPA BONCUKLU OYA MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.