ARTIK KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPIMI

artik-kumastan-kelebek-toka-yapimi-357x415

Anlatımlı bir çalışma ile yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere bulduğum anlatımlı artık kumaştan kelebek toka yapmak isteyenler için tüm detayların gösterildiği güzel bir çalışma paylaştım.

Resimli anlatımdan yararlanarak sizde fazlalık kumaşlarınızdan kelebek şeklinde tokalar yapabileceksiniz. Evde bazen kumaşla bir şey yaparken fazlalık kumaş parçaları kalıyor.

Bunları ya bez yaparız, yada kullanmıyorsak atarız. Ama onları kullanarak kelebek şeklinde tokalar yapabilme imkanı da bulunuyor.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada yer alan resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde artık kumaştan kelebek toka yapabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaştan kelebek toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

artik-kumastan-kelebek-toka-yapimi-1

 

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*