Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım

Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde fazlalık kumaş parçaları bulunuyorsa, bu güzel çalışmayı evinizin bir köşesine yapabilir ve dekoratif anlamda evinizi güzelleştirebilirsiniz. Artık kumaştan kızılderili çadırı yapımı ile ister çocuklarınızın oynayacağı bir köşe, isterseniz de eviniz büyükse özel bir köşe için bu çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımda kullanılan malzemeler ise sicim ipi, artık kumaş, halat, PVC boru yeterli olacaktır.

Kumaştan yapılan diğer çalışmaları merak ediyorsanız, sitemizde yer alan kumaştan kategorisine göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel kumaş çalışmalarını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Sitemizde her gün kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyorum. Birbirinden güzel bu çalışmaları gördükçe çok hoşunuza gidecek çalışmaların olacağını şimdiden söyleyebilirim.

source : https://www.thriftyandchic.com/2014/01/diy-3-sided-teepee-tutorial.html

Stoff Zelt – tente tissu – fabric tent

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Artık Kumaştan Kızılderili Çadırı Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.