ARTIK KUMAŞTAN SAKSI SARKACI HAZIRLAMAK

artik-kumastan-saksi-sarkaci-hazirlamak-564x415

Artık kumaştan saksı sarkacı hazırlamak için paylaştığım bu kolay değerlendirme çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan saksı sarkaç çalışmalarını daha önce çok kez paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyerek sizde harika saksı sarkaçları hazırlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Değişik renklerde yaparak balkonunuza inanılmaz görüntüler de kazandırabilirsiniz. Çiçek sarkaç örneklerini sitemizde çoğunlukla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Anlatımlı sarkaç çalışmaları sayesinde kısa sürede mükemmel sarkaçlar hazırlayabilirsiniz.

Kolay yapılan ve artık kumaşın kullanıldığı bu güzel çalışma da ne yapmanız gerektiği resimli anlatımda tek tek ifade edilmiş. Sizde evinizde fazlalık kumaşları iplik haline getirip, sarkaç saksılık olarak oluşturabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan sarkaç saksılık ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

artik-kumastan-saksi-sarkaci-hazirlamak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*