ARTIK KUMAŞTAN SARKAÇ TOP ÇİÇEK SÜS YAPMAK

artik-kumastan-sarkac-top-cicek-yapmak-558x415

Sarkaç süs nasıl yapılır

Artık kumaştan sarkaç top çiçek süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve evinizde dekoratif süs olarak duvara asabilirsiniz. Bu tür dekoratif sarkaç süs çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Keçeden duvara sarkaç süs yapmak veya atık kumaştan sarkaç süs yapma gibi birçok değişik çalışmayı sitemizde rahatça bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Kolay yapılan sarkaç top çiçek çalışmalarını altta farklı olarak da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan değerlendirme çalışması sonucu ortaya çıkan sarkaç dekoratif süs çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

Artık kumaşları değerlendirme

Evinizde bir şey yaparken kalan ve kullanmayı düşünmediğiniz kumaş parçalarını değerlendirebilirsiniz. Ben bu çalışma ile çok güzel bir sarkaç süs yaptım ve salonun giriş kısmına astım. Gerçekten yakıştı ve güzel durdu. Sizlerde evinizde artık kumaşları değerlendirmek için bu güzel sarkaç süs çalışmasını yapabilirsiniz.

artik-kumastan-sarkac-top-cicek-yapmak
artik-kumastan-sarkac-top-cicek-yapmak

Kumaşları kesip, kıvırarak yapıştırma işlemi sonrası top haline getirerek sarkaç süs veya çeşitli süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Bir yeri süslemek için renkli kumaş parçaları her zaman uygun olmuştur. Resimli örnekte de nasıl yapacağınız detaylıca veriliyor.

Zorlanmadan yapabilir ve eviniz için yada işyeriniz için süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. Süslemede kullanılan iskeleti kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bunu bir kartonla da yapabilir ve daha sonra gözükmeyecek şekilde üstüne kumaş parçalarını kıvırarak yapıştırmanız yeterli olacaktır. Zorlanmadan yapacağınız güzel bir çalışma ve benzerlerini daha önce de perde yapımında veya sarkaç süs yapımı için paylaştığımızı hatırlıyorum. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*