ATAÇTAN KEÇE TOKA YAPMAK


Evde ataçtan toka yapmak isteyenler için çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Ataç ile de toka yapıldığını gerçekten bende ilk defa gördüm. Ben ilk başta süs olduğunu düşündüm.

Fakat tamamlanmış resimlerini görünce gerçekten çok şaşırdım. Sizde benim gibi ilk kez ataçtan keçe toka yapıldığını görüyorsanız bence şaşırmalısınız. Çünkü gerçekten ilginç bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Ataçtan kolay toka yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlamıyorum. Sanırım bu çalışma ilk olacak. Sizde evde çocuklarınızla eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Renkli keçeden ataç toka yapmak için kullanabilir veya farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Evde kolay toka yapmak veya takı yapmak için gerçekten ataç malzemesinin kullanılabileceğini hiç düşünmemiştim.

Bu çalışma ile bende yeni bir bilgi öğrenmiş oldum. Şimdi sizleri evde ataçtan keçe toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

atactan-kece-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7456.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*