ATIK KUMAŞLA PLAJ TERLİĞİ YAPMAK


Atık kumaşlarla plaj terliği yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür atık kumaşlardan yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştık.

Bu güzel eğlenceli değerlendirme ve kolay yapılan çalışmayı kısa sürede sizde evinizdeki artık kumaş parçalarını bir araya getirerek yapabilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye olarak bu tür güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Atık kumaşlarla yapılan plaj terliği veya ev terliği modelini evinize gelenler de çok sevecek. Onlara da nasıl yaptığınızı öğretebilir ve birlikte boş zamanınızda bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

atik-kumasla-plaj-terligi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*