Atık Kumaştan Büzüşük Toka Yapmak


Evde atık kumaşları değerlendirme çalışması olarak da yararlanabileceğiniz bu güzel çalışma da ayrıntılı bir şekilde resimli anlatım yer alıyor. Evde sizde kumaştan toka yapmak isterseniz bu güzel çalışmanın resimli anlatımındaki adımları uygulayarak kısa sürede büzüşük takı yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde keçeden toka yapmak için resimli anlatımda ki gibi adımları kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum. Hatta benzer birçok çalışmaya hemen bu yazımın altında karşılaşacağınız ” Benzer yazılar ” bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Artık kumaştan büzüşük toka yapmak için anlatımda yer alan çalışmada kumaş parçası belirli bir şekilde kesiliyor ve kıvrışık toka modeline dönüştürülüyor.

Sizde evinizde fazlalık kumaş parçası veya benzeri malzemeniz varsa bu güzel takı çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde atık kumaştan büzüşük toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

atik-kumastan-buzusuk-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7396.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*