ATIK KUMAŞTAN SAKSI SARKACI YAPMAK

Atık kumaştan saksı sarkacı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar gibi bu da işinize yarayabilir. Eski penyeyi de değerlendirerek çok güzel kendin yap çalışması sayesinde çiçek sarkaç eşyasına dönüştürebilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde evinizi ve özellikle de balkonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

Evde çiçek sarkaç ip yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan olabilir. Bu güzel çalışmanın benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolayca atık kumaştan sarkaç yapıp çiçek saksılarında kullanabilirsiniz. Atık kumaştan saksı sarkaçları yaparak evde keyifle kullanabilirsiniz.

Bu tür eşyalar satılıyor. Çok iyi paralara satıldığını söyleyebilirim. Onları satın almak yerine sizde evinizde hem değerlendirme çalışması yapmış olursunuz. Hem de kısa sürede bu güzel çalışmayı evinizde kullanarak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz.

Renkli atık kumaştan yapabilir ve rengarenk çiçek sarkaç eşyalarına sahip olabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz bu tür çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Artık kumaştan saksı sarkacı yapmak için paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımı ise şöyle ;

source

atik-kumastan-saksi-sarkaci-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ATIK KUMAŞTAN SAKSI SARKACI YAPMAK için yorumda bulun

    ATIK KUMAŞTAN SAKSI SARKACI YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ATIK KUMAŞTAN SAKSI SARKACI YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.