Ayakkabı İpinden Bileklik Yapmak

ayakkabi-ipinden-bileklik-yapmak-340x415

Evde fazlalık ayakkabı ipi varsa onları kullanarak çok güzel ve eğlenceli bileklik çalışmaları yapabilirsiniz. Evde ayakkabı ipinden bileklik nasıl yapılır diyorsanız, paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Sanırım daha önceden de buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Evde ayakkabı bağından bileklik yapmak için paylaştığım resimli örnek çalışma da nasıl ve ne yapmanız gerektiği tüm detaylarıyla verilmiş.

Örgü tekniği ile bileklik haline getireceğiniz ipi çok güzel şık bir bileklik modeline dönüştürebiliyorsunuz. Ayakkabı ipinden kolay bileklik yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın en altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizi evde ayakkabı bağcığıyla bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ayakkabi-ipinden-bileklik-yapmak

source : http://stylowi.pl/443903

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*