Ayakkabı İpinden Kolay Bileklik Yapmak


Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çok güzel ve basit anlatımlı takı yapma çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde ayakkabı bağcığıyla bileklik yapmak için sanırım bu gün için başka bir çalışmanın da resimli anlatımını paylaşmıştım.

Benzer bir çalışma olan bu yazımdaki paylaştığım resimli anlatımda da yine ayakkabı ipiyle yapılan güzel bir takı çalışmasını paylaştım. Resimli anlatımda adım adım nasıl yapacağınız tüm detaylarıyla veriliyor.

Evde kullanmadığınız ayakkabı ipini çok güzel ve şık bir bilekliğe dönüştürebilirsiniz. Ayakkabı ipinden nasıl bileklik yapılır diyorsanız, paylaştığım resimli anlatımdaki gibi kolay bir şekilde sizde nasıl bileklik yapılacağını öğrenebilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

ayakkabi-ipinden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7439.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*