Ayakkabı İpinden Örgü Sarkaç Süs Yapmak

ayakkabi-ipinden-orgu-sarkac-sus-yapmak-236x415

Sarkaç süs yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Ayakkabı ipinden örgü sarkaç süs yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde zorlanmadan yapabileceğiniz çalışma da ayakkabı bağcığı kullanılmış. Sizde ayakkabı bağcığından sarkaç süs yapmayı öğrenebilirsiniz.

Çeşitli sarkaç süs çalışmaları yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını farklı renklerden yapıp turistik bölgelerde yaşıyorsanız kolaylıkla satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde ayakkabı ipinden sarkaç süs yapmak için sitemizde çeşitli örnek çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Kendin yap bölümünde özellikle paylaştığım çalışmalardan mutlaka yararlanmayı unutmayın.

Bu yazımın da altında ipten yapılan sarkaç süs çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri ayakkabı ipinden sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ayakkabi-ipinden-orgu-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7447.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*