Ayakkabı Kutusundan Langırt Yapımı


Evde Ayakkabı Kutusundan Langırt Yapımı

Langırt oyununu bilmeyen yoktur. Oldukça eğlenceli ve zevkli olan bu oyunu satın almak yerine, kolaylıkla evinizde yapabileceğiniz hiç aklınıza geldi mi? evet bu yazımızda sizlere kolaylıkla ve pratik malzemelerden hemen oynayabileceğiniz langırt oyun makinesi yapımını anlatacağız.

Malzemeleri oldukça basit olan bu yapımı evinizde veya iş yerinizde kolaylıkla yapabilir ve arkadaşlarınızla birlikte keyifle oynayabilirsiniz. Ayakkabı kutusu veya karton koliden de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde ayakkabı kutusundan langırt yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ve videodan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı evinizde yapın ve eğlenmeye hemen başlayın.

Ebatına göre istediğiniz şekilde karton kutu kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evde tek başınıza veya arkadaşlarınız ile yapabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Kolay bulunabilir malzemelerden hemen sizde bu güzel çalışmayı yapın ve canınız sıkıldığında hemen oynamaya başlayın. İllaki resimlerde gösterilen malzemeleri kullanmanıza gerek yok.

Alternatif malzemeleri de kullanabilirsiniz. Yeter ki bu güzel çalışmayı yapın. Arkadaşlarınız ile eğleneceğiniz bu güzel çalışmanın daha büyüğünü de yapabilirsiniz. Hatta marangoz iseniz ahşaptan langırt oynama masası dahi yapabilirsiniz. Boyutunu kendiniz belirleyebilir ve malzemeleri boyuta göre uydurduktan sonra harika langırt oyun masaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Yapımı oldukça basit ve kolay olan bu el işi yöntemi ile hazırlanan oyun makinesini evinizde kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. Langırt oyunu hem zevkli, hem de oynayanları heyecanlandıran bir oyundur. Bu yazımızda sizlerinde artık bir langırt oyununuz olacak…

Yapılış videosu :

boîte de jeu de flipper – box pinball game – Box-Flipper-Spiel

2 Comments on Ayakkabı Kutusundan Langırt Yapımı

  1. ilginçmiş. beğendik 10 puan verdik bunu çocuklar çok sevecek. teşekkürler makalepark

  2. evet yeliz, çok güzel bir çalışma ve DIY fikri. bence yapmayı denemelisiniz. ayakkabı kutusu değerlendirme çalışması çok hoş.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*