Ayakkabı Kutusundan Yapılanlar


Ayakkabı Kutusundan Yapılanlar

Ayakkabı kutusundan yapılan çalışmaları sizin için bu başlıkta derledik. Sizde evinizdeki boş ayakkabı kutularını bu şekilde değerlendirebilir ve işe yarayışlı eşyalar haline getirebilirsiniz. Evde ayakkabı kutusu değerlendirme çalışmaları arıyorsanız bu güzel modellemeler işinize yarayacaktır.

İllaki aralarında beğendiğiniz ve yapmak istediğiniz olacaktır. Ayakkabı kutusundan oyuncak yapmak, ayakkabı kutusundan dolap yapmak gibi ilginç çalışmalar içeren örnekleri seveceksiniz. Benim çok hoşuma giden çalışmalar bunlar ve en kısa sürede bende yapmayı tasarlıyorum.

Sizlerde evinizde boş duran ve kullanmadığınız ayakkabı kutularını değerlendirebilirsiniz. Ayakkabı kutusuyla yapılan çalışmalar sayesinde sizde keyifli zaman geçirebilir ve boş zamanlarınızı bu tür maket çalışmaları yaparak da geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*