Ayçiçeği Nakış Şemaları


Dikiş nakış işleriyle haşır neşirseniz daha çok işinize yarayacak örneklerle birlikteyiz. Etamin işleme veya nakış işleri yapıyorsanız her zaman motif yada şemalara ihtiyaç duyarsınız. İşte altta yapacağınız bir yastık veya yorgan için üzerine işleyeceğiniz ayçiçeği nakış şemaları var.

Anlatımlı olarak da yine şemaları takip ederek işlemeleri nasıl yapacağınızı bilebilirsiniz. Ancak bu işlere yeni başladıysanız biraz karışık olduğunu söylemeliyim. Bu yüzden yapacağınız dikiş nakış işlerinde güzelce bir eğitim ve bilen birisinden ders almak şart. Alttaki örnekler farklı farklı ve nasıl yapıldıklarına ilişkin video koymadım. Ama isteyenler yoruma yazarsa koyabilirim.

Nakış işleri ile uğraşanlar için derlediğimiz güzel bir paylaşım. Ayçiçeği nakış şemalarını nakış işlerinizde kullanabilirsiniz. Dikiş nakış işleri ile uğraşıyorsanız bu güzel ayçiçek temalı nakış örnekleri çok işinize yarayacak. Nakış örnekleri bakımından ay çiçeği güzel bir desen olup, her türlü çalışmanızda mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

Sitemizde dikiş nakış üzerine birçok örnek ve motif resimleri paylaştığımızı da belirtmek isterim. Hemen altta benzer yazılar ekranına yönelecek olursanız orada da dikiş nakış setleri, örnekleri, modelleri ve yapımına ilişkin çalışmalar yer alıyor. Mutlaka incelemeli ve nasıl olduklarına bir göz atmalısınız.

Ayçiçek nakış işleme örnekleri

Çiçek nakış örneklerini daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Altta farklı nakış örnekleri ve modelleri karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da bakın. Ama buradakileri öneriyorum. Herhangi birini çıktı alabilir veya bakarak yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin kızlar.

kaynak : pinterest.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*