Ayıcıklı Bebek Başlığı Yapmak


Ayıcıklı bebek beresi yapmak isteyenler için örnek olarak bir çalışma paylaştım. Belki bir nebze olsun bu güzel çalışma işinize yarayabilir. Şuan için yapımını gösteren bir resimli anlatım veya anlatımlı video bulamadım.

Ancak ilerleyen günlerde ayıcıklı bebek başlığı yapmak isteyenler için anlatımlı çalışmasını bulup, bu başlık altından paylaşacağım. Evde ayıcıklı bebek beresi yapmak için daha önce sanırım benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Hemen bu yazımın altında benzer çalışmalar çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Diğer çalışmalar için bebek patikleri ve tığ işi kategorilerine göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri evde ayıcıklı bebek beresi yapmak isteyenler için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ayicikli-bebek-basligi-yapmak

source : http://postila.ru/id1555440/detskie-vyazanyie-veschi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*