Badem Oyası Yapılışı

Badem Oyası örneği

İğne oyası örnekleri yapıyorsanız? değişik çalışmalar ve daha neler yapabilirim diyenlerdenseniz benim gibi, sizde bu güzel örnekleri inceleyin derim. Canım anne kanalında yer alan bu müthiş çalışmanın birçok benzeri ve daha güzeli yine ilgili kanalda yer alıyor. Katılarak sizde canım anne serisinin en güzel iğne oyası örneklerini öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

Badem oya örneği çalışmasının detaylı anlatımını hem örnek resim hem de altta paylaşılan video sayesinde hemen modeli kavrayıp yapmasını öğreneceksiniz. Badem oyası örneği nasıl yapılır diyorsanız detaylı videoya bakın.

Modeli öğrenip hemen iğne oyası ile başlayacağınız çalışmayla harika örtüler, çeyizlik iğne oyası örnekleri ve hediye olarak vereceğiniz iğne oyası çalışmaları yapabilirsiniz. Bu güzel tekniği öğrenerek sizde hemen yapabilirsiniz hanımlar.

Değişik iğne oyası örnekleri olarak da yine sitemizde daha önce paylaştığımız çeşitli çalışmaları inceleyin derim. Çok güzel ve beğenilen modelleri araştırıp incelemiş ve ele almıştık. Badem oyası örgü örneğini öğrenin derim.

igne-oyasi-badem-oyasi-yapilisi

Badem Oyası Yapılışı

httpss://www.youtube.com/watch?v=GdVw7LINDmU

igne-oyasi-badem-oyasi-yapilisi2

Badem Oyası Yapılışı

igne-oyasi-badem-oyasi-yapilisi3

Badem Oyası Yapılışı

igne-oyasi-badem-oyasi-yapilisi4

Badem Oyası Yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Badem Oyası Yapılışı için yorumda bulun

    Badem Oyası Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Badem Oyası Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.