BAHAR ÇİÇEK BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ

bahar-cicekligi-orgu-ornegi

Bahar çiçekleri örgü modeli

Bahar çiçekleri örgüsü olarak tanımlanan örneği öğrenerek sizde harika yazlık şal modeli veya yelek örnekleri yapabileceksiniz hanımlar. Anne işleri kanalında yer alan bu muhteşem çalışmayı sizde öğrenip, hemen şiş işi yelek çeşitleri hazırlayabileceksiniz.

Örgüyü seven her hanıma tavsiye ettiğim ve edeceğim bir model. Özellikle de gri renk yelek modeli yapımını kesinlikle tavsiye ediyorum. İlk fırsatta şimdi bu modeli öğrenip kendime harika bir yazlık şal örneği de yapacağım.

Sizlerde kendinize veya sevdiğiniz birisine örgü yazlık şal modeli yapıp hediye verebilirsiniz. Yada vaktiniz çoksa yapıp satarak güzel paralar da kazanabilirsiniz. Şiş işi her ne kadar zor gibi gözükse de bir başlayınca bir bakıyorsunuz bitivermiş.

bahar-cicekligi-orgu-ornegi

Önerdiğim örgü işlerinden birisi olan şiş işi örgülerin değişik örneklerini sitemizde bolca bulabilirsiniz hanımlar. Onları da mutlaka inceleyin derim. Bahar çiçekleri örgü modelini öğrenmek için videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Tek renk yapılan bu güzel modeli çocuk örgülerinde de kullanabilirsiniz. Kış geçse de yine de kışlık örgü kazaklar yapabilirsiniz. Örgü kız kazak modeli yapabilir veya bebek örgülerinde de kullanılabilir diye düşünüyorum.

Şöyle güzel bir örgü bebek tulum modeli de yapılabilir gibime geliyor. Sizde değişik örgüler yapabilmek için bu güzel değişik örgü örneklerinin tariflerinden yararlanabilirsiniz hanımlar. Yapımı zor olmayan şiş işi çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gele hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*