Bahçe Hortumundan Kapı Süsü Yapmak

bahce-hortumundan-kapi-susu-yapmak-542x415

Evde bahçenizde fazlalık hortum ve yapı malzemeleri varsa onları kullanarak dış kapınıza veya bahçe kapısına çok güzel bir kapı süsü yapabilirsiniz. Oldukça değişik bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Belki evinizin kapısına düşünmeyebilirsiniz. Fakat bahçe kapısı veya evinizin en dış kapısına uygulayabilirsiniz. Sanırım bahçe işleri ile uğraşanlara yönelik bir çalışma olarak düşünülmüş.

Sizde evinizde bahçeniz ve bahçe işleriniz varsa ilgili yerde bulunan kapıya bu tür bir çalışma yapabilirsiniz. Resimli anlatımda hortum, mala ve daha birçok yapı malzemesinin kullanıldığını görebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay ve fazla uğraştırıcı olmadığını söyleyebiliriz. Eğer eski değil yeni araç gereçlerden yapmak isterseniz de yapı marketlerden tüm araç gereçleri ucuz olanlarından bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri resimli anlatımı ile bahçe hortumundan kapı süsü yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

bahce-hortumundan-kapi-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193940

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*