Bahçeye Ahşaptan Hamak Yapımı – Resimli Anlatım

Bahçeye Ahşaptan Hamak Yapımı – Resimli Anlatım

Bir önceki yazılarımda sizlere makrome ipinden hamak yapımını anlatan çalışmayı paylaşmıştım. Hatta detaylı resimli anlatımlarıyla paylaştım. Bu yazımda da yine sizlere ahşaptan hamak yapılışını anlatan çok güzel resimli anlatımlar paylaşacağım. Eğer eviniz bahçeli ise bu çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Yapımı oldukça güzel ve kolay gibi gözüken çalışmayı, bir marangoz yardımı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimli anlatımda gösterilen adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Bahçenize bu güzel çalışmayı yapabilir ve ahşaptan hamak yapabilirsiniz. Daha önce hamak yapımı ile ilgili sanırım yazı paylaşmamıştım. Bu yazım ilk olacak… eğer bir bahçeye sahipseniz, bahçenizi hamaksız bırakmayın. Yaptıktan sonra iyi ki yapmışım diyecek ve bize teşekkür edeceksiniz. Bahçenize ahşaptan hamak yapmak istiyorsanız resimli anlatımlar şöyle ;

source : https://www.herecomesthesunblog.net/2013/08/diy-hammock-stand.html

Holzhängematte – hamac en bois – wooden hammock

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bahçeye Ahşaptan Hamak Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Bahçeye Ahşaptan Hamak Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bahçeye Ahşaptan Hamak Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.