Bahçeye Ahşaptan Kulübe Yapmak


Özellikle bay takipçilerimizin dikkatini çekeceği güzel bir çalışma ile karşınızdayım. Bulduğum bu güzel ahşap kulübe yapımına ilişkin anlatımı bana yiğenim önerdi. O da pinterest sitesinde görmüş ve mutlaka takipçilerine sun dedi. Ben de onu dinleyerek sizlere bu güzel ahşap kulübe tasarımının yapılışına ilişkin detaylı resimli anlatımı sizlere de önermek istedim. Yapımı zor değil kolay ve malzemeler şöyle ;

 • Ahşap plaka parçaları.
 • Sunta parçaları.
 • Matkap ve kesici aletler.
 • Çivi, deniz tutkalı.
 • Çekiş, keser, hızar.
 • Güçlü yapıştırıcılar.

Malzemeleri kısa sürede temin edebilir ve birazcık marangozluk kabiliyetiniz varsa kısa sürede bahçenize veya köyünüze bu güzel kulübeden hızlıca yapabilirsiniz. Yapınca bittikten sonra görenleri de hayrete düşüreceğinizden eminim.

Eviniz bahçeli ise mutlaka çocuklarınıza bu muhteşem çalışmayı yapmalısınız. Çocuklara bazen alacağınız pahalı oyuncakların parası ile ahşap malzemeler alıp kendin yap çalışması olan bu projeyi kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bahçeye ahşaptan kulübe yapmak için sizlere resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde aynı çalışmayı gün içinde kısa sürede tamamlayabilirsiniz. İnanın oldukça güzel ve bahçenize yakışacak bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Evde kolay bir şekilde bahçeye ahşaptan kulübe yaparak çocuklarınızı sevindirebilir ve oyun oynayacakları güzel bir minyatür evleri olacak. Yaparken bir de beyaza ve bodrum mavisine boyadığınız da alın size güzel bir taş ev… bu mükemmel çalışmayı evim bahçeli olsaydı bende yapmayı düşünürdüm. Düşünsenize bir ege kasabasında güzel bahçeli bir eviniz var ve evinizin bahçesinde salıncak var. Salıncağın yanında çocuklar için küçük havuz var. Eeee bir de bu güzel kulübeyi yapınca çocuklarınız size aşık olacak inanın bana…

Ahşaptan kulübe yapımı için malzemeler ise şöyle ;

 • Ahşap tahtalar.
 • Çivi çekiç.
 • Sprey boya.
 • Çatı kısmı için malzeme.

Malzemeleri temin etmek çok kolay, eğer bu güzel çalışmayı yapamam diyorsanız bir marangozdan da yardım isteyebilirsiniz. İnanın işin ehli birisi bu çalışmayı 2/3 saatte tamamlar ve evinizin bahçesine kondurur. Bu sayede çocuklarınız hemen oyunlarını bu güzel minyatür evlerinde oynayabilirler. Bu güzel çalışmaya prefabrik kulübe çalışması da diyebiliriz. Şimdi sizleri yapımını anlatan resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

Ahşaptan kulübe yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

bahceye-ahsaptan-kulube-yapmak

Bu muhteşem çalışmayı yaparak sizde evinizin bahçesini güzelleştirebilir ve çocuklarınıza kendi minyatür evlerinin olmasını sağlayabilirsiniz. İnanın çocuklarınız bu güzel çalışmaya bayılacaklar. Sadece çocuklar için değil bu tür yapıları seviyorsanız bahçenizi şenlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://pikabu.ru/hot

7 Comments on Bahçeye Ahşaptan Kulübe Yapmak

 1. bunu yaptık tabi biraz ufağını yaptık, çok güzel bir görsel oldu bahçeye çok yakıştı

 2. Merhaba Nuray hanim bende 3 x2 metre ye küçük kulübe yapmak istiyorum bana hazır paket halinde gönderebilirmi ve fiyatları ne kadar saygılarımla

 3. Erhan bey, maalesef biz tanıtım amaçlı yayınlıyoruz. Yapan kişiler veya yerler varsa bu yorumunuzu görerek size ulaşacaklardır. Hemen bu yorumunuza cevap yazıp iletişim bilgileri atacaklardır. Gerçekten güzel bir çalışma ve bahçesi olan her eve lazım bir şey. Umarım size yardımcı birileri çıkar. Kolay gelsin.

 4. Gamze hanım inanın araştırmadım. ancak bir mobilyacıya danışacak olursanız veya bilgi alacak olursanız size maliyet çıkaracaktır. ancak benim fikrim böyle bir şey en az 2/3 milyara yapılır diye düşünüyorum. tabi malzemenin kalitesine göre bu rakam 5-10 bini de bulabilir. yanılıyorsam bilgili arkadaşlar yorum bırakacaktır. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*