Bahçeye Kolay Mangal Yeri Yapmak


Bu yazımda sizlere evinizin bahçesine betondan mangal yakma yeri yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce sitemizde bahçenize süs havuzu yapmak için güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda ise benzer bir çalışma olarak mangal yakma yeri yapmak isteyenler için güzel bir anlatımlı resim paylaştım. Öncelikle bahçenizde önceden kalma tuğla veya benzeri malzeme varsa onlarla öncelikle kare veya dikdörtgen şeklinde bir yer hazırlamanız gerekiyor. Daha sonra resimli anlatımda gösterilen tahta kalıp çalışmasını bir marangoza göstererek yaptırabilirsiniz. Hatta önce marangoza tahta kalıp yaptırdıktan sonra, kalıba göre alt kısmını tuğla veya pirketler kullanarak hazırlayabilirsiniz. Tahta kalıba beton dökerek mangal yakma yerinizi hazırlayabilirsiniz. Resimli anlatımda yüzeysel olarak nasıl yapacağınız anlatılmış. Sizde resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını kolaylıkla evinizin bahçesine uygulayabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmayı bu işlerden anlayan arkadaşlarınızla yapmanız daha doğru olacaktır.

Bu sayede resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bahçeye kolay mangal yeri yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

bahceye-kolay-mangal-yeri-yapmak

Evde bahçenize kolay mangal yeri yapmak için bu yazımda paylaştığım resim işinize yarayabileceğini düşünüyorum. Sizde benzer çalışmalar yapabilir veya böyle bir çalışma yapacaksanız bu çalışmadan fikir edinebilirsiniz. Birebir aynısını yapamasanız bile benzerini kolaylıkla yapacağınızı umuyorum. Kolay gelsin.

source : http://www.diyyourcrafts.com/15-easy-and-clever-garden-projects-anyone-can-make/1g-diy-garden-projects-anyone-can-make-photo-11/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*