Bahçeye Şömine Yapımı

bahceye-somine-yapimi9-554x415

Bahçeye Şömine Yapımı

Evinizin güzel bir bahçesi varsa ve bahçenize şömine yapmayı düşünüyorsanız? bu makalemde paylaşacağım örnekler işinize yarayabilir. Başlık her ne kadar bahçeye şömine yapımı olsa da, bu yazımda sizlere bahçeye şömine yapılışının resimli anlatımlarını değil, daha doğrusu yapılmış örneklerini paylaşacağım. Daha önce sitemizde bahçeye ateş çukuru veya taş fırın yapılışı ile ilgili bir makale paylaşmıştım. Bu makalemde ise sadece yapılmış örnekleri paylaştım. Bu sayede bahçenize şömine yapmayı düşündüğünüzde bu örnekler işinize yarayabilir.

Paylaştığım örnekler arasında harika modeller de yer alıyor. Evinizin büyük bir bahçesi varsa mutlaka bu modellerden birisini yaptırmayı düşünmelisiniz. Pratik ve basit olarak sizde aslında bu çalışmaların kolay olanlarını yapabilirsiniz. Bununla ilgili bu makalemin sonunda sizlere benzer içerikler çıkacak. Orada bahçeye fırın yapımı veya şömine yapımını paylaşmıştım. O içeriğe ulaşarak kolaylıkla yapımını öğrenebilir ve sizde evinize bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Örnek resimlere bakmayı unutmayın. Kolay gelsin.

Bahçeniz büyükse mutlaka bu örneklerden birisini yapmayı düşünmelisiniz. Yada evinizde teras katı mevcutsa, taşınabilir şömine modellerinden de yapmayı düşünebilirsiniz. En son resimde olduğu gibi, yapımı oldukça kolay olan bu ateş çukurları sayesinde hem güzel görüntüye sahip olursunuz. Hem de sizin de bir şömineniz olmuş olur.

source : http://diyhomedecorguide.com/diy-outdoor-fireplace/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*