Baktüs Şal Yapımı


Ünlü yıldız Jennifer Lopez’in kullanarak moda haline getirdiği baktüs şal modelleri ile ilgili yazımızda, sizlere baktüs şal modelleri, baktüs şal çeşitleri, baktüs şal yapılışı gibi pratik bilgiler sunacağız.

Bu makalemde paylaştığım anlatımlı video sayesinde sizde kolaylıkla baktüs şal modelini yapmasını öğrenebileceksiniz. Son derece popüler olan bu şal modelini yaptıktan sonra keyifle kullanabilirsiniz. Baktüs şal yapılışı anlatımlı olarak alttaki videoda detaylarıyla anlatılmıştır. Çoğu yerde yapraklı baktüs şal açıklamasında bu çalışmaya benzer bir şekilde anlatılmıştır.

Sitemizde yer alan şal modelleri kategorisinde çoğu zaman 2016 şal modellerini paylaşmaya çalışıyorum. Fakat baktüs şal modeli yapımı ile ilgili bu makalemin haricinde sanırım anlatımlı bir çalışma paylaşmamıştım. İlerleyen günlerde sizlere haruni baktüs şal modelinin de yapılışını bulup, bu başlık altında sizlere paylaşacağım.

Şal modeli yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmaları buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Yine pıtırcık baktüs şal modeli veya çoğu insan pıtırcıklı baktüs şal modeli diyor. O çalışmayı da bulunca sizlere bu başlık altından anlatımlı bir şekilde paylaşacağım. Şimdi sizlere örnek resmi ile birlikte altta baktüs şal yapımı anlatımlı bir şekilde paylaştığım video ile baş başa bırakıyorum.

baktus-sal-cesitleri

baktus-sal-nasil-yapilir

Birçok bayanın yakından tanıdığı Derya Baykal’ın programından alıntı olarak paylaştığım video sayesinde sizde baktüs şal yapılışını öğrenecek ve evinizde kolaylıkla bu güzel trend şal modelini yapıp kullanabileceksiniz. İlerleyen günlerde sizlere yapraklı baktüs şal yapılışının da anlatımlı çalışmasını paylaşacağım.

Çoğu kişi yapraklı baktüs şal modelini çok beğenir. Bende bu yüzden sizlere ileri ki zamanda hem yapraklı baktüs şal modelini hem de volanlı baktüs şal modelinin yapılışını anlatımlı bir şekilde paylaşacağım. Şimdilik kolay gelsin.

Baktus Wrap Konstruktion – baktüs wrap construction – la construction d’une pellicule Baktus

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*