BALIK SIRTI SUPLA MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Balık sırtı modeli ile supla yapımı

Supla modelleri bu aralar sıklıkla karşıma çıkıyor. Bende beğendiğim farklı modelleri sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün yine size balık sırtı supla modeli yapımını göstermek istiyorum. Ben bu modeli çok beğendim ve sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Çeyizleri içerisine farklı örgü işlerini eklemek isteyenler için supla modelleri iyi bir alternatif. Hem dekorasyon amaçlı kullanım için hem de yemek masalarını süsleyecek olan bu modelleri basit tığ işi teknikleri ile birkaç gün içerisinde yaparak tamamlanabilir.

BALIK SIRTI SUPLA MODELİ

BALIK SIRTI SUPLA MODELİ

Supla modeli yapımı için burada Alize Diva markalı bir ip kullanılmış. Bu ip ile supla çok şık durmuş. Modelin yapımı için siz dilerseniz farklı iplerde kullanabilirsiniz. Ama bu tarz ince ipler ile çok şık duracaktır.

Modelin yapımına orta kısımdan başlanıyor. Zincir çekilip yuvarlak yapıldıktan sonra trabzanlar yapılarak ilerleniyor. Supla modeli basit tığ işi teknikleri ile yapılıyor. Videoyu takip eden herkes kolaylıkla bu modeli yapabilir.

BALIK SIRTI SUPLA MODELİ

BALIK SIRTI SUPLA MODELİ

Her sırada yapılan arttırmalar ile model giderek büyültülmüş. Video içerisinde modelin yapım aşamaları detaylı bir şekilde anlatılmış. Özellikle sayılar çok güzel bir şekilde verilmiş. Buraya dikkat ederseniz sorun yaşamadan modeli yapabilirsiniz.

Farklı renklerde ipler ile örebileceğiniz bu supla modeli çeyizleriniz içerisinde göz dolduracak yemek masalarını renklendirecektir. Basit tığ işi teknikleri ile yapıldığı için kısa sürede bu modeli sıkılmadan yapabilirsiniz.

Balık sırtı supla modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BALIK SIRTI SUPLA MODELİ BALIK SIRTI SUPLA MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    BALIK SIRTI SUPLA MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BALIK SIRTI SUPLA MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.