BALONDAN KABAK ŞEKLİNDE SÜS YAPMAK

balondan-kabak-seklinde-sus-yapmak-510x415

Balondan kabak şeklinde süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Balonu şişirdikten sonra üzerini iplerle geniş aralıklı bırakarak bağlamanız gerekiyor. Daha sonra izi çıkacak şekilde alttaki gibi yaptıktan sonra üzerini gazete kağıtları ile sarmalayıp kalıbı ortaya çıkarabilirsiniz.

Daha sonra alçı veya benzeri bir malzemeyi üzerine sıvazladıktan sonra donmasını bekleyip, içindeki balonu patlatabilirsiniz. Bu sayede ortaya alçıdan kabak süs çalışması çıkacak. Bu tür çalışmaları farklı şekillerde ve renklerde yapabilirsiniz. Alçıdan süs yapmak için sitemizde daha önce de güzel çalışmalar paylaşmıştık.

Onları da inceleyebilirsiniz. Balondan kabak süs yapımı için paylaştığım çalışmayı sizde inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra evinizde süs olarak yapabilir ve kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede mükemmel süsler yapabilirsiniz.

Kolay yapılan süs çalışmalarını öğrenip, yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

balondan-kabak-seklinde-sus-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*