Emeklilere İş Bankası şubesinde 17.500 TL hediye!

Emeklilere İş Bankası şubesinde 17.500 TL hediye!
Emeklilere İş Bankası şubesinde 17.500 TL hediye!

İş Bankası emeklilere özel fırsatla maaşlarını yükseltiyor. 17 Eylül'den itibaren geçerli olan kampanya ile maaşınızı İş Bankası'na taşıyarak 17.500 TL'ye varan promosyon kazanabilirsiniz. Başvurular son tarih olan 30 Eylül'e kadar geçerli!

İş Bankası Emeklilere Özel Promosyonlar

Emeklilere sunulan avantajlar her geçen gün artıyor. Mevduat gelirlerindeki artışlar, bankaları emeklileri çekmek için rekabete sürüklüyor. İş Bankası da bu rekabette öne çıkmak için özel bir kampanya başlattı ve emeklilere ek maaş ödemeleri yapıyor.

emeklilere-is-bankasi-subesinde-17-500-tl-hediye.jpg

Promosyon Miktarları

  • 3.499 TL'ye kadar olan emekliler için 4.500 TL
  • 3.500 TL ile 7.499 TL arasındaki emekli maaşlarına 5.250 TL
  • 7.500 TL ile 9.999 TL arasındaki maaşlara 6.750 TL
  • 10.000 TL ve üzeri maaş alan emeklilere ise 7.500 TL promosyon ödemesi

Bu miktarlar, İş Bankası'nın emeklilere özel hediye kampanyasının cazip ödüllerinden sadece birkaçı. Siz de maaşınızı İş Bankası'na taşıyarak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Başvuru Kolaylığı

İş Bankası'na başvurmak çok kolay. Emekliler, 30 Eylül 2023 tarihine kadar maaşlarını İş Bankası'na taşıyarak bu promosyondan faydalanabilirler. Başvuruları İşCep uygulaması, banka şubeleri, e-devlet veya internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu muhteşem fırsatı kaçırmamak için kampanya detaylarına göz atmayı unutmayın!

Emekliler için bu kampanya, maaşlarını yükseltmek ve ek gelir elde etmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyor. İş Bankası'nın sunduğu bu avantajlardan yararlanmak için hemen başvurun ve maaşınızı artırın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.