Garanti BBVA Mobil ile faizsiz kredi ve taksitli nakit avans fırsatı!

Garanti BBVA Mobil ile faizsiz kredi ve taksitli nakit avans fırsatı!
Garanti BBVA Mobil uygulamasıyla 20.000 TL'ye kadar faizsiz kredi ve taksitli nakit avans avantajlarından yararlanın. İhtiyaçlarınız için bu fırsatı kaçırmayın!

Garanti BBVA Mobil, Büyüleyici Fırsatlar Sizi Bekliyor!

Faizsiz Kredi ve Taksitli Nakit Avans İmkanı

Garanti BBVA Mobil, finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizi bekliyor! Artık 20.000 TL'ye kadar faizsiz kredi ve taksitli nakit avans imkanlarıyla tanışabilirsiniz. Bankamızın sunduğu bu özel kampanya ile 10.000 TL'ye kadar faizsiz kredi ve aynı miktar taksitli nakit avans alma şansını yakalayın!

Hemen Katılın, Avantajları Yakalayın!

Garanti BBVA, müşterilerine özel bir fırsat sunuyor. 15 Ağustos - 13 Eylül tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip "Müşteri Olmak İstiyorum" adımını takip eden yeni müşteriler, faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilirler.

%0 Faizli Kredi Başvurusu

Kampanyaya katılanlar, Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortasıyla birlikte %0 faizli kredi başvurusu yapabilir ve kullanabilirler. Müşteri olma süreci şubede tamamlanırsa kampanyadan faydalanılamaz.

Sadece Mobil ve İnternet Üzerinden Geçerli

Önemli bir nokta, %0 faizli kredi kampanyasının sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden yapılan kredi başvuruları için geçerli olduğudur. Şubelerde bu kampanyadan yararlanılamaz.

Garanti BBVA Müşterilerine Özel, %0 Faizli Kredi Kampanyası Başlıyor!

Garanti BBVA, müşterilerine özel bir kampanya başlatıyor. %0 faizli kredi kampanyası, sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerli olacak. Bu kampanyadan şubelerde yapılan kredi başvuruları maalesef faydalanamayacak.

Kampanya Detayları

Garanti BBVA müşterisi olmak ve kampanyadan yararlanmak için kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil veya İnternet üzerinden yapmanız gerekiyor. Başvurular bölümünde yer alan "Kredi" ve ardından "İhtiyaç Kredisi" adımlarını takip ederek, azami 10.000 TL ve 12 ay vade seçeneklerini tercih ederek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

Başvurularınız banka tarafından değerlendirilecek ve olumlu sonuçlandığında kredinizi Garanti BBVA Mobil veya İnternet kanalları üzerinden kullanabileceksiniz. Garanti BBVA ile finansal rahatlamanın keyfini çıkarın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.