Kuveyt Türk Araç Kredisi kampanyasıyla aradığınız arabaya kavuşun!

Kuveyt Türk Araç Kredisi kampanyasıyla aradığınız arabaya kavuşun!
Kuveyt Türk Bankası'nın yeni araç kredisi kampanyası ile hayalinizdeki araca sahip olun. İşte detaylar...

Kuveyt Türk Bankası, Aradığınız Kredi Burada!

Günümüzde bankaların kredi politikalarının değişmesiyle birlikte uygun kredi fırsatları bulmak zorlaşmış durumda. Ancak Kuveyt Türk Bankası, araç sahibi olmak isteyenlere özel kampanyasıyla dikkat çekiyor. Bu kampanya, cazip faiz oranlarıyla ve esnek vadelerle kredi imkanı sunuyor. İşte detaylar...

Kredi Seçenekleri ve Avantajları

Kuveyt Türk Bankası, kapsamlı kredi seçenekleriyle tüm müşterilerinin araç sahibi olmasını hedefliyor. Hem sıfır araç almak isteyenlere hem de ikinci el araç tercih edenlere özel kredi fırsatları sunuluyor. Üstelik ödemelerinizi Türk Lirası veya döviz cinsinden gerçekleştirebilirsiniz.

Esnek Vadelerle Kredi İmkanı

Araç yaşına göre belirlenen vadeler sayesinde ödemeleriniz daha rahat hale geliyor. 0-5 yaş arasındaki araçlar için 48 aya kadar, 6-10 yaş arasındaki araçlar için ise 36 aya kadar finansman sağlanabiliyor. Böylece ödeme planınızı aracınıza uygun şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kredi Detayları

Kuveyt Türk Bankası, kredi miktarı ve taksit zamanlarını aracınızın kasko bedeline göre şekillendiriyor. İşte bazı detaylar:

  • Kredi Tutarı, 300.000 TL
  • Aylık Faiz Oranı, %3.24
  • Vade Süresi, 48 ay
  • Aylık Taksit, 14.659,32 TL

Kaskoya Göre Özel Koşullar

Kredi miktarı ve taksitleri aracınızın kasko değerine göre belirleniyor. Bu şekilde ödemeleriniz daha gerçekçi ve uygun hale geliyor. İşte kaskoya göre belirlenen koşullar:

  • 400.000 TL'ye kadar olan araçlar için kasko değerinin %70'i
  • 400.001 TL - 800.000 TL aralığındaki araçlar için aracın sigorta değerinin %50'si
  • 800.001 TL - 1.200.000 TL aralığındaki araçlar için aracın sigorta değerinin %30'u
  • 1.200.001 TL - 2.000.000 TL aralığındaki araçlar için aracın sigorta değerinin %20'si
  • 2.000.001 TL ve üzeri araçlar için ise aracın sigorta değerinin %0'ı

Kuveyt Türk Bankası'nın araç kredisi kampanyası, araç sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Esnek vadeler, uygun faiz oranları ve kaskoya göre özel koşullarla hayalinizdeki araca kolayca sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru için bankanın şubelerine başvurabilirsiniz. Hayalinizdeki araca adım atmak artık daha kolay!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.