QNB Finansbank ile 70 bin TL'ye kadar nakiti hemen alın!

QNB Finansbank ile 70 bin TL'ye kadar nakiti hemen alın!
QNB Finansbank ile 70 bin TL'ye kadar nakiti hemen alın!

Bu harika kredi fırsatı ile QNB Finansbank, nakit sıkıntısını unutturuyor! 70 bin TL'ye kadar düşük faiz oranlarıyla finansman desteği sağlayın ve ekonomik olarak rahatlayın..

Ekonomik krizin etkisiyle birçok insan nakit sıkıntısı çekiyor. Ancak QNB Finansbank, bu sıkıntılara son vermek için büyük bir fırsat sunuyor. Banka, yeni kredi kampanyasıyla nakit sıkıntısı yaşayan herkese 70 bin TL'ye kadar finansman desteği sağlayacak. Üstelik bu kampanya, cazip faiz oranlarıyla dikkat çekiyor.

QNB Finansbank Kredi Fırsatları ve Başvuru Detayları

qnb-finansbank-ile-70-bin-tlye-kadar-nakiti-hemen-alin.jpg

QNB Finansbank, nakit sıkıntısı yaşayan herkes için çeşitli avantajlar sunuyor. Kampanya kapsamında 70 bin TL'ye kadar finansman desteği sağlanacak ve bu krediyle ilgili maliyetler, kişisel bütçeye uygun olarak ayarlanabilecek. İşte örnek ödeme tablosu ve faiz oranları,

  • 70 bin TL kredi için 24 ay vade düşünülürse, aylık faiz oranı %2,59'dur. Bu da yaklaşık olarak 4,298 TL aylık taksit ödemesi anlamına gelir.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz,

  • Finansbank'ın resmi web sitesi üzerinden online başvuru yapabilirsiniz.
  • Bankanın mobil uygulamasını kullanarak online başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • En yakın QNB Finansbank şubesine giderek başvurunuzu bizzat yapabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.