QNB Finansbank'ın Yeni Haftaya Özel İhtiyaç Kredisi Fırsatları

QNB Finansbank'ın Yeni Haftaya Özel İhtiyaç Kredisi Fırsatları
QNB Finansbank'ın Yeni Haftaya Özel İhtiyaç Kredisi Fırsatları

QNB Finansbank, finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir fırsat sunuyor: düşük faizli kredi. Bu özel teklif, yeni müşteriler için tasarlanmış olup, 50.000 TL'ye kadar olan kredi miktarları için 1 ila 12 ay arasında değişen vadelerle geçerlidir.

En Uygun Ödeme Koşulları ve Özelleştirilebilir Faiz Oranları

Düşük faizli kredi kampanyası kapsamında, 50.000 TL üzeri kredi talepleri için sunulan minimum faiz oranları, 13 ila 36 ay vadeleri için geçerlidir. Bu fırsat, müşteri profilinize özel olarak düzenlenebilir, böylece finansal ihtiyaçlarınıza en uygun ödeme koşullarını elde edebilirsiniz.

Ayrıcalıklı Fırsatlar Enpara Müşterilerine!

QNB Finansbank, Enpara müşterilerine özel ayrıcalıklı bir fırsat sunmaktadır. Enpara müşterileri, düşük faizli kredi avantajından yararlanmak için qnbfinansbank.com üzerinden kolayca başvuru yapabilirler. Örneğin, 50.000 TL'lik 12 ay vadeli bir düşük faizli kredi için aylık faiz oranı sadece %1,99! Aylık taksit miktarınız 4900,07 TL ve kredi tahsis ücreti 287,5 TL (BSMV dahil).

Düşük Faizli Kredi Detayları

Düşük faizli kredi kampanyasının detaylarına göz atalım..

  • Yıllık maliyet oranı %37,3253'tür ve bu hesaplamaya sigorta primi dahil edilmemiştir.
  • QNB Finansbank, kampanya detaylarını piyasa koşullarına göre güncelleme veya kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.
  • Kredi başvuruları, bankanın belirlediği kriterlere göre hızlı bir şekilde değerlendirilecektir. Düşük faizli kredi ile finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen başvurun!

Detaylar İçin: https://www.qnbfinansbank.com