Vakıfbank 121 Metrekare Evi 6.797 TL Taksitle Satışa Sunuyor! Hemen Başvur!

Vakıfbank 121 Metrekare Evi 6.797 TL Taksitle Satışa Sunuyor! Hemen Başvur!
Ev almak birçok kişi için hayal olsa da Vakıfbank gibi bankaları takip ederek düşük taksitli kredilerle ev sahibi olabilirsiniz! 6797 TL taksitle ev sahibi olmak için hemen başvurun!

Vakıfbank, emlak sektöründe büyük bir sürprizle karşımıza çıktı. İlçenin merkezinde konumlanmış 121 metrekarelik 3+1 daireleri, son derece cazip bir fiyatla satışa sundu.

İster peşin, isterse 200 bin TL peşinatla ayda 6.797 TL ödeme seçeneğiyle sahip olabileceğiniz bu daireler için başvurular hemen başladı ve stoklar hızla eriyor!

Vakıfbank Genel Müdürlüğü, bu dairelerin hemen teslim edileceğini duyurarak satışı daha da çekici hale getirdi. Daireleri elde etmek isteyenler, bu fırsatı kaçırmamalılar.

Özellikle cazip taksit seçenekleriyle, 120 ay boyunca 6.797 TL ödeyerek bu dairelere sahip olma imkanı sunuluyor.

Bu dairelerin özellikleri ise oldukça çekici. Kahramanmaraş ilinin Afşin ilçesinin Dedebaba Mahallesi’nde yer alan Tuba Demirci Apartmanı’nın 3. katında yer alıyorlar.

Her daire, salon, 3 oda, 1 balkon, mutfak, kiler, banyo-wc gibi bölümlerden oluşuyor ve brüt olarak yaklaşık 121 metrekarelik kullanım alanına sahipler.

Dairelerin tapu durumu kat irtifaklı olup aynı zamanda krediye de uygundur. Asansör bulunmayan bu binada yer alan daireler, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Eğer bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, Vakıfbank’a başvurmanız gerekiyor.

Başvuru için gerekli belgeler ise şunlar:

  • nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi,
  • ikametgah belgesi,
  • tapu fotokopisi,
  • teminat bedeli olarak 35 bin TL.

Başvuruların sonucu, ilerleyen günlerde yapılacak olan kura çekimi ile belirlenecek.

Vakıfbank'ın bu kampanyası emlak piyasasında büyük bir ilgi uyandırdı.

Uzmanlar, bu fiyatla bu büyüklükte ve özellikte bir dairenin bulunmasının oldukça nadir olduğuna dikkat çekiyorlar. Bu nedenle bu fırsatı kaçırmamanızı şiddetle öneriyorlar.

Eğer siz de düşlediğiniz konutu almak istiyorsanız, zaman kaybetmeden Vakıfbank’a başvurun ve başkası kapmadan siz alın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.