Yeni nesil kredi olanakları! Bankaların %0 faizli kredileri!

Yeni nesil kredi olanakları! Bankaların %0 faizli kredileri!
Yeni nesil kredi olanakları! Bankaların %0 faizli kredileri!

Bankaların Yeni Kredi Kampanyaları

Kredi kampanyalarını incelemek ve en iyi faiz oranlarını bulmak genellikle oldukça zaman alıcı bir süreçtir. Ancak, son dönemde duyurulan kredi kampanyaları, bu süreci oldukça kolaylaştırıyor. İşte bu kampanyalardan biri, Garanti BBVA Bankası'nın sunduğu %0 faizli kredi fırsatıdır.

yeni-nesil-kredi-olanaklari-bankalarin-0-faizli-kredileri.png

Garanti BBVA Bankası İle Faizsiz Kredi İmkanı

Garanti BBVA Bankası'nın faizsiz kredi kampanyası, 15 Ağustos - 13 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak ve Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip "Müşteri Olmak İstiyorum" adımını izleyen ilk kez Garanti BBVA müşterileri için sunulacaktır. Ayrıca, faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortası yapabilir ve %0 faizli krediye başvuru yapabilirler. Ancak, müşterilerin şube üzerinden müşteri olmaları durumunda kampanyadan faydalanamayacaklarını unutmayın.

ING Bankası'da Faizsiz Kredi Keyfi

ING Bankası da faizsiz kredi kampanyalarıyla müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. Turuncu Ekstra programı kapsamında nakit iadesi alarak veya özel faiz oranlarıyla kredinizi ödeyebilirsiniz. Sadece Turuncu Ekstra programına katılarak Banka Kartı'nızla alışveriş yapmanız veya vadesiz hesabınızdan fatura ödemeniz yeterlidir. Aylık 2.000 puan biriktirdiğinizde, faizsiz kredinin tadını çıkarabilirsiniz. ING Bankası, müşterilerine bu fırsatı sunarak onları destekliyor.

Bankaların sunduğu yeni kredi olanakları hakkında daha fazla bilgi almak ve avantajları yakalamak için hemen başvurun. Nakit ihtiyaçlarınızı faiz derdi olmadan karşılayın

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.