Ziraat Bankasından 300 Bin TL Değerinde Yeni Kredi Fırsatı

Ziraat Bankasından 300 Bin TL Değerinde Yeni Kredi Fırsatı
Ziraat Bankasından 300 Bin TL Değerinde Yeni Kredi Fırsatı

Ziraat Bankası'nın yeni destek kredisi ile ilgili ayrıntıları öğrenin. Başvurular başladı, 300 bin TL hemen hesabınızda olabilir.

Ziraat Bankası, yüksek kredi faizleri nedeniyle kamu bankalarının devreye girmesinin ardından yeni bir destek kredisi paketi duyurdu.

Bu krediye başvuranlar, 2023 yılının sonuna kadar 300 bin TL'ye kadar uygun faizli kredi alabilirler. İşte Ziraat Bankası'nın destek kredisi hakkında bilmeniz gerekenler..

Kredi Koşulları

Ziraat Bankası, faiz oranlarını piyasanın çok altında tutarak vatandaşlara destek oluyor. Kredi vadesi maksimum 12 aydır. Yasal mevzuata göre, 100 bin TL'nin üzerindeki tüm krediler 12 ay vadeli olarak verilebiliyor.

Geri Ödeme Kolaylığı

Krediyi başvuran kişilerin aylık ödeme tutarını karşılayabilecekleri göz önüne alınarak veriyorlar. Ayrıca, özellikle emeklilere öncelik tanınıyor.

Başvuru Yöntemleri

Başvuruları internet bankacılığı, mobil bankacılık sistemi, şubeler, ATM'ler, telefon bankacılığı ve SMS bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Ödeme Erteleme

Ziraat Bankası, nakit ihtiyacı olanlara 3 ay boyunca ödeme erteleme seçeneği sunuyor.

Bu destek kredisinden yararlanmak için hemen başvurun ve 300 bin TL'yi hesabınıza alın! Kamu bankasının uygun faizli kredisiyle finansal ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Kredi Detayları ve Kredi Başvuru Linki: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.