Barok Yıldız Modeli


Tığ işi barok yıldızı nasıl yapılır

Barok yıldız modeli yapmak istiyorsanız altta paylaştığım adım adım resimli örnekleri takip ederek ve anlatımlı videoları izleyerek sizde bu modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Barok yıldızı nasıl yapılır diyorsanız paylaştığım çalışmalar pek işinize yarayacak. Sitemizde örgü modeli alanında birçok örneğe eğitici ve öğretici şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere barok yıldız modeli yapımı ile ilgili videolu anlatım paylaşacağız. Kolay ve pratik bir şekilde her tür iple kullanabileceğiniz bir tığ işi modelidir. Evde barok yıldız modeli yapılışını anlatan çalışma için Arzu hanıma teşekkür ediyoruz.

Kendisi birçok örgü ve el işi çalışmalarını hazırlamaya ve paylaşmaya devam ediyor. Bizlerde onun sayesinde sizlere buradan yaptığı tüm çalışmaları paylaşıyoruz.

Yapımı kolay ve basittir. Videoyu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Sitemizdeki diğer tığ işi çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel tığ işi çalışmalarını kolaylıkla sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden bulabilirsiniz.

evde-kolay-barok-yildiz-modeli-yapimi
evde-kolay-barok-yildiz-modeli-yapimi

Bunun yanında bu modeli istediğiniz kalınlıktaki bir ip ile örebilir ve dilediğiniz anda da kullanabilirsiniz. Bu modeli yaparken hem zevk alacaksınız, hem de bilmeyenlere öğretebilecek düzeye gelebileceksiniz.

Barok yıldız modeli anlatımı için arzu hanıma teşekkür ediyoruz. Bu muhteşem tığ işi modelini sizlerde sosyal hesaplarınız üzerinden paylaşabilir ve bilmeyenlere duyurabilirsiniz.

Örgü işlerinde barok yıldız modelli el işleri yaparak etrafınızdaki bayanları şaşırtabilirsiniz. Komşularınıza öğretebilir ve bu güzel anlatımlı çalışmayı Arzu hanımın anlatımından istifade ederek kendinizce de geliştirebilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin iyi örgüler.

Barock gehäkelte – baroque crocheted – crocheté baroque

kaynak : https://www.youtube.com/

1 Comment on Barok Yıldız Modeli

  1. Barok yıldız modelini yapmayı bilmeyenler için enfes bir paylaşım. Mutlaka izleyin ve sosyal hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Paylaşmak güzeldir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*