BASİT NAKIŞ DERS ÖRNEĞİ

BASİT NAKIŞ DERS ÖRNEĞİ
BASİT NAKIŞ DERS ÖRNEĞİ

Kolay nakış öğrenme

Eskilerin en sevdiği iş. Kolay nakış öğrenme işini ele aldık bu gün. Yapımını resimli olarak gösteren çalışmada iğneyi nereden geçireceğiniz ve nasıl şekil vereceğiniz gösteriliyor. Nakış işleri yapmak isteyenlerin ilk adımı olacak olan bu güzel çalışmayı sevebilirsiniz.

Dikiş nakış örneğinde zincir yani halka modeli işlenmiş. Sırasıyla yapacağınız çalışmayı önce basit usulle yapıp, sonra işi profesyonel olarak dönüştürebilirsiniz. Hemen altta anlatımı da yer alan videoda bu güzel çalışma daha da geniş anlatılmış. Kanaviçe işleme ve benzeri çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabileceksiniz hanımlar.

BASİT NAKIŞ DERS ÖRNEĞİ
BASİT NAKIŞ DERS ÖRNEĞİ

Image source : purlsoho.com

Anlatımı yer alan videoya göze atacak olursanız, basit nakış ders örneğini kolayca birkaç adımda çözebilirsiniz. Kolay yapılan bir çalışma ve bu çalışmayı öğrendikten sonra kendinizi geliştirebilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları daha da geniş tutacağım söz.

video source : https://www.youtube.com/channel/UCGjZJ0TN1PlJIEwJXKNlm6w

Sizde bu tür güzel dikiş nakış örnekleri yapıyorsanız? bize gönderin. Anlatımlı güzel çalışmaları keşif ettikçe önce ben öğrenip, yine sizlere sunmaya devam edeceğim hanımlar. Benzer güzel çalışmaları derleyerek tekrar görüşmek dileğiyle…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*