Basit Tişört Katlama Yöntemleri Resimli Videolu


Basit Tişört Katlama Yöntemleri Resimli Videolu

Sizlere bu yazımızda kolay ve basit bir şekilde tişörtlerinizi nasıl katlayabileceğinizi göstereceğiz. Çoğunlukla insanlar tişörtlerini bavullarına yerleştirirken ortadan ikiye katlayıp koyarlar. Fakat bu teknikleri öğrendiğinizde pratik bir şekilde hiç yer kaplamadan daha fazla tişört yanınıza alabileceksiniz. Yine teknikler sayesinde yeni tişört aldığınız bir mağazadaki gibi eski tişörtlerinizi de katlayıp dolaplarınıza yerleştirebileceksiniz.

Altta paylaştığım oynayan resimlerde kolay bir şekilde tişörtü nasıl katlayacağınız gösterilmektedir. Aynı şekilde altta farklı anlatımlarla ve yöntemlerle basit tişört katlama tekniklerine de ulaşabileceksiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmalar sayesinde sizde basit tişört katlama yöntemlerini kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Evde kullandığınız tişörtleri katlarken zorlanıyorsanız veya alışveriş ettiğiniz mağazalardaki müşterilerle ilgilenen arkadaşların nasıl katladıklarını merak ediyorsanız alttaki tişört katlama yöntemlerini mutlaka öğrenmelisiniz. Kolay gelsin.

tisort-katlama-teknikleri1

tisort-katlama-teknikleri2

tisort-katlama-teknikleri3

tisort-katlama-teknikleri4

tisort-katlama-teknikleri5


tisort-katlama-teknikleri6

 

 

 

 

Sizde artık kolaylıkla tişörtlerinizi katlayabileceksiniz. Bu sayede tatile çıktığınızda bavulunuza yerleştireceğiniz eşyalarınızdan fazla yer kaplamamalarını sağlayacaksınız. Bu bilgiyi beğendiyseniz sosyal hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Böylece basit tişört katlama yöntemlerini bilmeyenlerde sizin sayenizde öğrenmiş olurlar. Bu yazımda paylaştığım tişört nasıl hızlı katlanır sorularına da cevap bulduğunuzu umuyorum. Ayrıca tişört katlama teknikleri olarak tüm alternatifleri bu yazımdaki resimli anlatımlarla anlatımlı videolarda bulabilirsiniz. Benzer pratik çalışmaları sitemizde yer alan pratik bilgiler bölümü ile püf noktası alanlarına göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

chemises de pliage facile – easy folding shirts – einfache Klapp Shirts

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*