Basurun Geçmesi İçin Ne Yapmalı

basurdan-kurtulmanin-yollari

Evde Basurun Geçmesi İçin Ne Yapmalı?

Birçok insanın hoşlanmadığı ve zorlandığı sağlık sorunların başında basur gelir. Birçok yöntem ve çözüm yolunu deneyen insanoğlu çeşitli tedaviler ile basurdan kurtulmanın yollarını arar durur. Bu yazımızda sizlere basurdan nasıl kolay bir şekilde kurtulabileceğinizi anlatacağız. Evde basurun geçmesi için ne yapmalı? diyorsanız altta paylaştığım anlatımlı videoları mutlaka izlemelisiniz.

Basur için öncelikle iyi gelen birtakım bitkisel çaylar var. Bu çay için malzemeler ise şöyle ;

– kök zerdeçal.
– kuşburnu.

Öncelikle kök zerdeçal ve kuşburnundan birer tutam 2 litre yani 8 su bardağı kaynamış suyun içinde bekletilir. Bu karışım iyice demlendikten sonra içindeki otlar için süzülür ve elde edilen çay gün içinde belirli aralıklarla tüketilir.

Çayı tükettiğinizde gün içinde bir rahatlama hissedeceksiniz. Basur ağrılarınızdan ve kanamalardan da kısa zaman içinde kurtulacaksınız. Yine ek bilgi olarak kuru veya taze mevsimine göre incir yada kayısı yemenin de bağırsakları yumuşattığı ve rahat tuvalete çıkıldığını belirtilmektedir.

basurdan-kurtulmanin-yollari

basur-nasil-gecer

Basurdan kurtulmanın yolları ile ilgili bilgiler veren önemli video bağlantıları :

 

 

traitement des hémorroïdes – hemorrhoid treatment – Hämorrhoiden Behandlung

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*