BATTANİYE KENARI İLMEK ÖRNEKLERİ


Battaniye kenarı ilmek örnekleri arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde beğeneceksiniz. İlmek atmak için daha önce anlatımlı resimler veya çalışmalar paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde nasıl ilmek atılır sorusuna yanıt olacak anlatımlı dersten yararlanacaksınız.

Kolay yapılan bu güzel çalışma da aşama aşama ne yapılması gerektiği belirtiliyor. Kısa sürede yapabileceksiniz. İlmek atma örnekleri olarak altta paylaşılan çalışmayı sizde örgü işlerinizde veya keçe yada kumaş dikerken kullanacağınız örnek olarak algılayabilirsiniz.

Benzer çalışmaları videolu anlatım şeklinde bulduğumda da yine bu başlık altından paylaşacağım. Şimdi sizleri bu kolay ve güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

battaniye-kenari-ilmek-ornekleri

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*