BAYAN HIRKA MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bayanlar için güzel bir hırka modeli

Kışın en çok rahat ettiğimiz kıyafetlerden birisi hırkalar. Bayanların her zaman kullandığı yanlarından her daim eksik etmediği kıyafetlerdir hırkalar.

Kışın soğuk havalarda sıcak tutmasının yanında çantada kolaylıkla taşınması da bayanlar için iyi bir alternatif olmasını sağlamaktadır.

Kışlık hırkalar için birçok ünlü markanın koleksiyonundan birbirinden şık hırkalardan birisini alabilirsiniz. Birbirinden farklı ve renkli hırka modelleri şu sıralar vitrinlerde yerini alıyor.

Kışlık hırkanızı satın alabileceğiniz gibi evde kendinizde örebilirsiniz. Örgü işlerinde birbirinden farklı modeller var. Bunun yanında ip çeşitliliğinin fazla olması da el örgülerini şık bir tasarım haline getirmekte.

Bugün sizler için göstereceğim bayan hırka modeli de sanki hazır bir hırkaymış gibi duruyor. Kullanılan ip ve işleme tekniği sayesinde hırka el yapımından daha çok hazır bir hırka havasında.

Bu bayan hırka modelini daha önce Derya Baykal’ın programında görmüştüm. Bu hırka modeli yaklaşık olarak 3-4 sene öncesine ait bir model.

Farklı ve kolay bir hırka modeli arayanlar için ben bu modeli göstermek istedim. Bunun yanında hırka gerçekten çok şık duruyor. Eğer örgü işini yapmayı seviyorsanız ve eliniz bu işi yapmaya yatkın ise bu modeli bu şekilde yapabilirsiniz.

Bayan hırka modeli günlük yaşamınızda evde ve iş yerinde kullanabileceğiniz oldukça şık bir tasarım. Havalar iyice soğumadan evde kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız eğer bu hırka modeline göz atmanızı öneririm.

httpss://youtu.be/Qby1Vli7B6c

Kaynak: httpss://www.youtube.com/watch?v=Qby1Vli7B6c

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BAYAN HIRKA MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    BAYAN HIRKA MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BAYAN HIRKA MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.