BAYAN PANÇO MODELİ

Farklı bir bayan panço modeli

Bugün sizlere yabancı bir siteden bulduğum farklı bir bayan panço modeli göstermek istiyorum. Bu panço modeli hem çok şık hem de tığ ile yapılabilen kolay bir model.

Bayan panço modeli çok şık ve farklı bir model. Özellikle yaka kısmı pançoyu çok şık ve farklı bir hale getirmiş. Kendisi için veya kızı için farklı bir örgü modeli arayan bayanlar mutlaka bu panço modeline göz atsın.

Sizlere her zaman yeni ve farklı örgü modelleri sunmaya çalışıyorum. Bu bayan panço modeli de yabancı bir siteden bulduğum ve dikkatimi çeken güzel bir model. Bu nedenle de sizlerle bu modeli paylaşmak istedim.

Bayan panço modeli tığ ile işlenen kolay bir model. Modelin zor kısmı yakanın oluşturulması olacak. Örgü örmeyi seven ve çok iyi bir örgü bilgisi olan bayanlar bu modeli kolaylıkla çıkartabilirler.

Bu panço modeli her daim kullanabileceğiniz bir model. Kışın dışarı çıkarken kullanabileceğiniz gibi bahar aylarında da rahatlıkla kıyafetleriniz üzerine kullanabilirsiniz.

Farklı bir panço modeli arayan bayanlar için bu model gerçekten dikkat çekici. Bu modeli küçük kız çocukları için de yapabilirsiniz.

Bayan panço modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek için verdiğim görselleri dikkatli bir şekilde inceleyerek modeli çıkartabilirsiniz. Farklı renklerde ve kalınlıklarda kullanacağınız ip ile panço değişik bir görünüm alacaktır. Ayrıca pançonun uzunluğunu da size kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

kaynak: https://www.ravelry.com/patterns/library/white-russian-2

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BAYAN PANÇO MODELİ için yorumda bulun

    BAYAN PANÇO MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BAYAN PANÇO MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.