BAYANLAR İÇİN BOLERO YELEK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bayanlar için bolero yelek modeli

Bugün bayanlar için farklı görüntüsü ile dikkat çeken şık bir bolero yelek modeli göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamalarını video ile göstereceğim bu bolero yelek modeline mutlaka göz atmalısınız.

Bolero yelek modeli görüntüsü ile dikkat çeken şık bir model. Buradaki görselde de gördüğünüz gibi gömlek üzerinde çok şık durmuş. Boleronun işlemesindeki detaylar ve ön kısma eklenen kurdelesi ile güzel bir görünüm elde edilmiş.

Burada yapılan bolero yelek modeli 38-40 bedene uygun olarak yapılmış. Siz yapım aşamalarını öğrenerek istediğiniz bedene uygun olarak yapabilirsiniz. Videoda çok güzel bir anlatım yapılmış buradan bütün detayları öğrenebilirsiniz.

Bolero yapılırken orta kalınlıkta Kartopu markasından bir ip tercih edilmiş. Şiş olarak ise 5 numara şiş kullanılmış. Tek renk ile bolero yelek çok şık durmuş. Sizde sevdiğiniz renkleri kullanabilirsiniz.

Bolero yelek modelinin ön kısmında yuvarlak bir görünüm elde edilmiş. Çok kısa bir model yapılmamış. Ön kısım bolero gibi dursa da biraz daha uzun yelek şeklinde bir örgü işi yapılmış. Bu şekilde bence çok şık durmuş.

Bolero yelek modeli yapım aşamasında farklı modeller bir arada kullanılmış. Arka kısmın tam ortasında değişik bir model uygulanmış. Böyle olunca da modeli anlatan bayan yeleği örmeden önce neler yaptığına nasıl ördüğüne dair güzel bir şablon hazırlanmış. Bu şablonu da videonun en başında anlatarak sizlere detaylı bilgi vermiş.

Bolero yelek modeli yapım aşamalarını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BAYANLAR İÇİN BOLERO YELEK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    BAYANLAR İÇİN BOLERO YELEK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BAYANLAR İÇİN BOLERO YELEK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.