BAYKUŞ MOTİFLİ ÖRGÜ NASIL YAPILIR


Baykuş motifli örgü nasıl yapılır diyenler için bu yazımda çok güzel bir çalışmanın örnek resimlerini ve anlatımlı videolarını paylaştım. Sizde evde örgüden baykuşlu motiflere sahip çalışmalar yapmak istiyorsanız, bu paylaştıklarım size fikir olacak.

Anlatımlı video yabancı dilde anlatılmış. Ancak aşamaları görerek öğrenebilirsiniz. Hemen altında Türkçe bir video da paylaştım. Evde baykuş motifli örgüler yapmak için daha önce de örgü işleri kategorisinde birçok çalışmanın anlatımlı örneklerini paylaşmıştım.

Kolay yapılan örgü baykuş motif çalışmalarını sizde kolaylıkla yapabilir ve eldiven, kazak, hırka, süveter gibi birçok giyim çalışmalarında da motif olarak kullanabilirsiniz.

Evde baykuş örnekli kazak veya değişik çalışmalarda da bu güzel örnek motif çalışmasını anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde uygulayabilirsiniz.

Nasıl yapılacağı aşama aşama gösterilmiş anlatımlı videoyu izleyerek sizde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*